Výrobný pracovník na 2 zmeny, aj bez praxe, Nové mesto nad Váhom, práca je vhodná pre mužov

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
základná mzda od 650 Eur ( závisí od výšky praxe uchádzača) + príplatky do výšky 200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž komponentov záložných a napájacích jednotiek podľa predpísanej technickej dokumentácie.

- príprava potrebných súčiastok na montáž v súlade s výrobnou objednávkou
- vykonávanie ručných a strojových operácií napr.: strihanie, vŕtanie, odihlovanie, brúsenie, rezanie závitov
- montáž súčiastok a kontrola podľa technickej dokumentácie

Pracuje sa na 2 zmeny (ranná a poobedná) - pondelok až piatok
VIKENDY VOĽNÉ

- stabilná práca na TPP priamo pod kmeňom,prac.zmluva na dobu neurčitú

- kariérny rast
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- mesačné prémie
- vianočný bonus
- možný príspevok na dopravu
- pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
- 7,5 hodinový pracovný čas
- jazykové kurzy
- široký sociálny program (rekreácia v horských apartmánoch, letne tábory pre detí, zimná lyžovačka, divadelné predstavenia, masáže, permanentky na športové aktivity, teambuildingové aktivity a mnohé ďalšie)
- výkonnostný a dochádzkový BONUS
- stravovanie zamestnancov priamo vo firme na výber až z 10 jedál

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis
alebo nás kontaktujte na :

Mihaľová Nikol
0948 619 678
[email protected]

Mizerová Lucia
0948 336 890

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- SOU/SŠ strojárskeho zamerania
- znalosť technickej dokumentácie,(asponň základná)
- ochota pracovať

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3488533  Dátum zverejnenia: 10.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 650 Eur ( závisí od výšky praxe uchádzača) + príplatky do výšky 200 Eur