Montážny pracovník - doprava a ubytovanie zdarma aj pre ženy

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
dohodou
705 eur brutto + 170 eur prémie, po zaškolení 755 eur brutto + 175,50 eur prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž predných svetlometov podľa stanovených pracovných postupov
- sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
- základná obsluha strojov a strojných zariadení

Miesto výkonu práce - KOČOVCE - pri Novom Meste nad Váhom

Po zaškolení nárast základnej mzdy na 755eur brutto + 175,50 eur prémie + príplatky

Čistá mzda:
- počas skúšobnej doby 650 - 700 eur netto
- po skúšobnej dobe 700- 750 eur netto

Benefity:
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho profesijného a platového rastu (napr. predák tímu, manipulant, príp. iné pracovné pozície)
- stravné lístky v hodnote 4 eur alebo stravovanie priamo
vo firme
- doprava a ubytovanie ZADARMO (aj pre páry)
- bezplatné školenie
- firemný odev
- 13. a 14.plat
- príplatky za nadčas + 25%
- mikulášsky balíček
- práca je na 3 alebo 4 zmeny
- korektné jednanie ,osobný prístup

DOPRAVA ZADARMO je zabezpečená zo smerov :
Nové Mesto nad Váhom , Trenčín, Trenčianske Stankovce ,Krivosúd, Beckov, Rkoľuby,Kálnica, Stará turá, Kostolná Zárečie, Drietoma, Chocholná Velčice, Adamovské Kochanovce,Melčice Lieskové, Ivanovce, Štvrtok, Trenčianske Bohuslavice, Piešťany, Banka, Moravany nad Váhom, Moravany, Hubina, Ducové, Modrová, Lúka, Hrádok, Hôrka nad Váhom, Nová Ves nad Váhom, Kočovce, Miškech Dedinka, Lubina Hrnčiarové, Lubina, Hrušové, Bzince pod Javorinou, Nové mesto( zelená voda) , Myjava, Hrašné

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu kontaktujte:
Mihaľová Nikol
0948 619 678
[email protected]

Mizerová Lucia
0948 336 890

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je jeden z popredných dodávateľov svetlometov v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba

- prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - výhodou
- schopnosť a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke (3 alebo 4 zmeny)
- manuálna zručnosť
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3437990  Dátum zverejnenia: 2.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 705 eur brutto + 170 eur prémie, po zaškolení 755 eur brutto + 175,50 eur prémie