Server administrátor LINUX - level L2

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1300 € btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa serverových systémov na platforme Linux, Windows server, FreeBSD
Starostlivosť o bezpečnosť a neustály bezproblémový chod serverových systémov
Inštalácie a konfigurácie nových serverov
Monitorovanie behu siete
Sledovanie diania v oblasti bezpečnosti a aplikovanie aktuálnych zmien na serveroch
Občasné riešenie zložitejších problémov klientov (2.level)

Vzdelávanie - certifikačné školenia (vmware VCP)
Práca v tíme kvalitných administrátorov, od ktorých je možné sa veľa naučiť
Doplnkové dôchodkové poistenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná spoločnosť dlhodobo etablovaná na trhu, so stálou zákazníckou základňou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť práce so systémami Linux, Windows server, FreeBSD
Skúsenosti s internetovou bezpečnosťou
Skúsenosti s aplikáciami Apache, MySQL, PostgreSQL, Postfix, Exim, IIS, Nginx
Skúsenosti s virtualizačnými technológiami VMware
Ochota a schopnosť ďalšieho vzdelávania, učenie sa nových technológií
Schopnosť základnej komunikácie v anglickom jazyku
Ochota riešiť problémové situácie aj mimo pracovnej doby (počas služieb)
Schopnosť zvládať stresové situácie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3350487  Dátum zverejnenia: 20.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 € btt