Supervizor výroby pre oblasť zvárania

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce - Trnavský kraj
Riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny a stanovených plánov
Zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a dodržiavanie kvality a kvantity výrobkov
Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov
Kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov, pracovnej disciplíny
Zabezpečovanie komunikácie s vedením výrobného závodu
Zvolávanie a vedenie porád
Podávanie správnych a presných informácií o stave výroby voči ostatným oddeleniam
Evidencia a schvaľovanie zmien vo výrobe – oproti plánu a zadeleniu pracovníkov
Zodpovednosť za systém zaškoľovania nových zamestnancov
Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie v rámci svojich kompetencií
Vedenie prevádzkovej dokumentácie
Zodpovednosť za poriadok na pracovisku
Zodpovednosť za systém údržby strojového vybavenia a výrobných priestorov

Stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
Dlhodobá perspektíva zamestnania
13. plat
Bezplatný kurz nemeckého jazyka počas pracovnej doby
Ubytovanie (firemný byt alebo pokrytie nákladov na bývanie)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Stabilná a renomovaná spoločnosť pôsobia v strojárskej výrobe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Stredoškolské s maturitou (príp. SOU s maturitou)
Zameranie, odbor: strojárske
Predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícií majstra alebo supervízora
Skúsenosti s vedením tímu (30-40 ľudí)
Praktické skúsenosti v strojárenskej výrobe ako zvárač
Zodpovedný prístup k práci s orientáciou na dosahovanie plánovaných výsledkov
Dobré organizačné schopnosti
Ochota pracovať na 2 zmeny
Maďarský jazyk výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3336368  Dátum zverejnenia: 27.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 €