Technológ výroby s nemeckým jazykom

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie komplexnej technologickej prípravy výroby
Práca v programoch AUTODESC INVENTOR, AUTOCAD a SAP
Navrhovanie pracovných postupov, prípravkov vo výrobe
Participovanie na projektovaní, konštruovaní zváracích konštrukcií a technologických operácií
Komunikácia so zákazníkmi v cudzom jazyku
Vyhotovenie a úprava projektovej a výkresovej dokumentácie podľa zákaziek
Navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov
Vykonávanie technologických skúšok
Zavádzanie nových projektov vo výrobe

Dlhodobá perspektíva zamestnania
13. plat
Bezplatný kurz nemeckého jazyka počas pracovnej doby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Ovládanie 3D softvéru (ideálne Autodesk Inventor); ďalej Autocad a SAP na pokročilej úrovni
Skúsenosti so zváracími procesmi, konštrukciami zváracích prípravkov - podmienka
Skúsenosti ako konštruktér a technológ výroby
Vysokoškolské vzdelanie, ideálne v odboroch: výrobné technológie – riadenie výroby; technologická príprava výroby; v odbore strojárstvo – strojárske technológie; alebo iných alternatívnych odboroch strojárskeho charakteru
Ovládanie nemeckého jazyka na úrovni B2
Praktické skúsenosti s technologickou prípravou výroby cca 3 roky

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3309378  Dátum zverejnenia: 13.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou