Referent nákupu a logistiky

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Revúca, Košický kraj, Rožňava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie materiálu na základe výrobného plánu pre zákazníka
Aktívna komunikácia a spolupráca s dodávateľmi, organizovanie dopytových konaní a vyhodnocovanie ponúk bežného materiálu
Zabezpečovanie aktualizácie dát v systéme z pohľadu logistiky
Výpočet materiálových nákladov, ich mesačné sledovanie a porovnávanie s kalkulovanými nákladmi
Týždenný prehľad predaja po zákazníkoch a príprave predpokladu predaja pre budúce obdobie
Aktívna spolupráca s ostatnými internými oddeleniami / predaj, výroba, kvalita/
Nahrávanie objednávok do systému
Výrobný plán pre zákazníka na základe predpokladaných predajov alebo objednávok - týždenná aktualizácia
Potvrdenie termínu dodania na objednávkach zákazníka
Aktívna účasť na riešeniach projektov z logistickej stránky
Spolupráca s inžinieringom pri zavádzaní nových výrobkov resp. pri zmenovom konaní
Informovanosť a sledovanie zmien v procesoch a materiáloch a ich dodržiavanie
Vykonávanie prác podľa pokynov zamestnávateľa

Práca v stabilnej spoločnosti
13. plat
Možnosť ďalšieho rozvoja

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vzdelanie v ekonomickej, technickej alebo logistickej oblasti
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej komunikatívnej úrovni (komunikácia so zákazníkmi!
Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti logistiky alebo nákupu vo výrobnej spoločnosti
Znalosť práce v ERP systéme
Logistické a analytické myslenie
Samostatné navrhovanie a riešenie problémov
Zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, dôveryhodnosť, flexibilita
Prozákaznícky prístup, tímový duch, komunikačné schopnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Panónska cesta 47
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Slavomír Stančák
Tel.: 421918792468
E-mail: poslať životopis
ID: 3304672   Dátum zverejnenia: 7.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.