Bolti eladó - pénztáros

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

A munkavégzés helye
1062 Budapest, Andrássy út. 97. szám, Magyarország

Budapesti élelmiszeripari partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:
BOLTI ELADÓ - PÉNZTÁROS
Elvárások:
- Középszintű kereskedelmi végzettség vagy OKJ-s bolti eladói szakképesítés
- 2 műszakos munkarend vállalása
- Minimum 1 év kereskedelemben szerzett tapasztalat
- Vevőorientáltság
Feladatok:
- Élelmiszeripari áruk rendelése, tételes átvétele
- Helyben sütés és szendvicskészítés, kávéfőzés karos géppel
- Leltárkészítés, szavatossági idő figyelése
- Pénztárgépkezelés
- Egyéb adminisztratív feladatok
Munkavégzés helye:
Budapest
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: [email protected]
Érdeklődjön személyesen a 1062 Budapest, Andrássy út. 97. szám alatt lévő irodánkban, vagy ingyenes telefonszámunkon: +36-80-315-096

Egyéb béren kívüli juttatások

BKV bérlet térítése

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

DEKRA-Arbeit Magyarország Kft.
Munkaerő-közvetítés, - kölcsönzés

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott
ID: 3237622  Dátum zverejnenia: 18.1.2018