Pénzügyi munkatárs

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

A munkavégzés helye
Magyarország

Logisztika területén piacvezető partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

(Ref.: DEKRA761)

A leendő kolléga feladatai lesznek
• Partnerek tevékenységének pénzügyi operációja
• Kiszámlázandó, fizetendő tételek kezelése
• Szállítóktól érkező adatok feldolgozása, ellenőrzése

Elvárások
• Aktív, magabiztos, legalább középfokú AKTÍV ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
• Felsőfokú pénzügyi végzettség
• 1-2 év releváns tapasztalat pénzügyi területen
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek, erős Excel tudás
• Pályakezdők, vagy maximum 1-3 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk

Előny
• Második nyelv legalább középfokú ismerete (spanyol, német, francia)
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Oracle program ismerete
Amit partnercégünk kínál
• Hosszútávú munkalehetőség
• Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
• Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a [email protected] email címre.

JELENTKEZÉSE TÁRGYÁBAN, KÉRJÜK, MINDEN ESETBEN TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

DEKRA-Arbeit Magyarország Kft.
Munkaerő-közvetítés, - kölcsönzés

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott
ID: 3214417  Dátum zverejnenia: 13.10.2017