Logisztikai koordinátor spanyol és angol nyelvtudással

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

A munkavégzés helye
Magyarország

Logisztika területén piacvezető multinacionális partnercégünk megbízásából, ügyfélszolgálati csapata bővítésére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR ANGOL és SPANYOL NYELVTUDÁSSAL
(Ref.: DEKRA725)

A leendő kolléga feladatai lesznek
• A vállalat külföldi partnereivel való kapcsolattartás (telefonon és e-mailen)
• Megrendelések felvétele, kezelése és visszaigazolása
• Panaszkezelés, reklamációs ügyek felgöngyölítése
• A vállalat belső raktárhálózatával való kapcsolattartás
• Riportok, kimutatások készítése

Munkavégzés helye
• Budapest, Népliget Center

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:
[email protected]

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit megbízónk kínál
• Hosszútávú munkalehetőség
• Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
• Stabil munkáltatói háttér

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

DEKRA-Arbeit Magyarország Kft.
Munkaerő-közvetítés, - kölcsönzés

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Angol nyelv - Középszint (B2) és Spanyol nyelv - Haladó (C1)

Elvárások
• Tárgyalóképes SPANYOL és magabiztos, legalább középfokú ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
• Legalább középfokú végzettség
• Pályakezdők vagy 1-5 év munkatapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek, erős Excel tudás
• Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnynek számít
• Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
• Ügyfélszolgálati vagy adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
• SAP ismeret

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott
ID: 3214406  Dátum zverejnenia: 13.10.2017