Správca budovy (hotel)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie, koordinácia a realizácia pracovných činností súvisiacich s technickou prevádzkou hotela
Realizácia nákupu a správy malých technických zariadení, v jednotlivých strediskách alebo v rámci všeobecných technických zariadení budovy
Komplexné zabezpečovanie dodávok energií
Zabezpečovanie pravidelných revízií strojov a zariadení v znení aktuálne platných vyhlášok
Komplexná zodpovednosť za BOZP, vrátane pracovných úrazov
Zodpovedať za správnosť prevádzkových záznamov kotolne a vedenie prevádzkového poriadku a denníkov
Hlásenie porúch, závad, alebo neobvyklých javov pri technickej prevádzke hotela, zabezpečovanie odstránenia nežiadúcich javov
Zabezpečovanie čistoty okolia hotela

Služobný mobilný telefón aj na súkromné účely
Služobný automobil aj na súkromné účely
Flexibilný pracovný čas
Príspevok na stravu nad rámec zákona
Sociálny program pre zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Práca v jednom z Bratislavských hotelov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Schopnosť riadiť, koordinovať, motivovať pracovný tím
Organizačné schopnosti
Orientácia na cieľ a kvalitu pracovných výsledkov
Schopnosť navrhovať efektívne riešenia
Iniciatíva, flexibilita, aktívny prístup k práci
Otvorenosť, prístupnosť zmenám

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3155351  Dátum zverejnenia: 9.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou