Skladník

DEKORT, spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou, september 2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 576 do 850 € brutto v závislosti od predchádzajúcich skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naskladňovanie a expedícia tovaru v distribučnom sklade

• práca v stabilnej spoločnosti
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
• pravidelný stabilný príjem, mzda vyplatená načas
• zaškolenie, ďalšie vzdelávanie – zabezpečenie získania osvedčenia o odbornej
spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
• elektronické stravné lístky/Karta up / - príspevok na stravovanie
• príspevok zamestnávateľa do III. piliera /DDS/
• finančná odmena pri životných udalostiach – pri príležitosti životného jubilea,
uzavretia manželstva, pri narodení dieťaťa
• finančná výpomoc pri úmrtí blízkej osoby
• vianočné odmeny
• mikulášske balíčky
• firemné akcie – dvakrát ročne

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štrukturovaný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Príjemné a ústretové vystupovanie
- Schopnosť prevziať zodpovednosť
- Pozitívny postoj k obchodu
- Ochota k fyzickej práci

Maloobchod-kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v supermarketoch.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Americká trieda 13
040 13 Košice
ID: 3383943   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 576 do 850 € brutto v závislosti od predchádzajúcich skúseností a praxe