Obchodný a projektový manažér

DEKONA s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
1.12.2019
900 - 1 300 EUR/mesiacod 900,- EUR / Zverejňujeme min. hodnotu k pozícii, finálna úroveň dohodou podľa individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Účasť na obchodných jednaniach a prezentáciách
- Vyjednávanie obchodných podmienok, príprava a spracovanie návrhov a cenových
ponúk na základe dopytov a požiadaviek
- Príprava kontraktov na uzavretie
- Priebežná starostlivosť o rozpracované projekty, dohľad nad harmonogramom
plnenia úloh, sledovanie nákladov
- Zvládanie administratívy spojenej s rozpracovanými projektmi
- Komunikácia so zákazníkmi, operatívna podpora ( zmeny, reklamácie, servis )
- Vecná a formálna zodpovednosť voči zákazníkovi
- Odovzdanie a vyhodnotenie projektov

Prijatý uchádzač po absolvovaní adaptačného procesu v trvaní max. 6 mesiacov - by mal v rámci obchodného teamu prevziať primeranú spoluzodpovednosť za plnenie obchodnej stratégie a obchodného plánu spoločnosti. Aktívne sa zúčastňovať na tvorbe obchodnej stratégie, plánovaní a realizácií marketingových aktivít.

Slušné platové ohodnotenie naviazané na osobné hodnotenie a plnenie úloh, odmeny v závislosti od pracovného nasadenia a výsledkov, ročné odmeny. Tvorivá práca v progresívnom odvetvi v stabilnej spoločnosti, možnosť vzdelávania a profesijného rastu. Sociálny program.

Prosíme záujemcov o pracovnú pozíciu, aby poslali žiadosť a štruktúrovaný životopis na E-mail : [email protected].
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Ekonomika, Strojárstvo

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Miesto je vhodné hlavne pre mužov s technickými schopnosťami - nakoľko súčasťou náplne sú aj dlhodobejšie zahraničné cesty s montážnymi alebo overovacími skupinami pracovníkov. Na montážach a overovaniach u zákazníka je potrebná účasť priamo vo výrobných prevádzkach.
Znalosť Francúzského jazyka je prioritná. Znalosť Anglického alebo Ruského jazyka je vítaná. U záujemcov s inou ako slovenskou národnosťou - nutná dobrá znalosť Slovenského jazyka.

Spoločnosť DEKONA s.r.o. bola založená v r. 1996 ako konštrukčná kancelária špeciálneho náradia a prípravkov. Spoločnosť sa postupne vyprofilovala na štandardnú nástrojáreň schopnú úspešne konkurovať na domácom ale aj zahraničnom trhu. V súčasnosti v rámci všetkých oddelení pracuje v spoločnosti 80 pracovníkov. V priemere za rok až 90% produkcie ide na export do štátov EÚ i mimo nej.
Spoločnosť DEKONA s.r.o. poskytuje vo svojom odbore komplexné služby pre domácich a zahraničných zákazníkov - to zn. od návrhu riešenia cez zhotovenie výrobnej konštrukčnej dokumentácie, výrobu, inštaláciu u zákazníka, odskúšanie až po servis. Spoločnosť je dodávateľom najmä upínacích zariadení (prípravkov) na špecifické použitie – zváranie, opracovanie, montáž, kontrolu a meranie, manipuláciu; meradiel a kalibrov, častí výrobných liniek a jednoúčelových zariadení. Oblasť poskytovaných služieb má široký okruh odberateľov z viacerých priemyselných odvetví. Hlavnú skupinu odberateľov tvoria výrobcovia stavebných a cestných strojov, výrobcovia koľajových vozidiel a výrobcovia poľnohospodárskych strojov. Ďalšiu veľkú skupinu odberateľov tvoria výrobcovia automobilov, resp. ich častí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3800621  Dátum zverejnenia: 1.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiacod 900,- EUR / Zverejňujeme min. hodnotu k pozícii, finálna úroveň dohodou podľa individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta