Konštruktér

DEKONA s.r.o.

Miesto práce
Buzulucká 3, 96001 Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, v závislosti od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie výrobnej konštrukčnej dokumentácie ( 3D, 2D ) upínacích prípravkov a zariadení pre špecifické použitie
- návrh riešení upínacích zariadení na základe vstupných požiadaviek zákazníka ( zadanie, technologický postup, model a výkresy výrobku pre ktorý je zariadenie určené a ď.)
- účasť na technických jednaniach a overovaní skonštruovaných a vyrobených zariadení
- aktívna účasť na tímovej práci v rámci konštrukčného oddelenia
- technické poradenstvo pri montáži skonštruovaných zariadení, spoluúčasť pri preberaní a kontrole funkčnosti vyrobených zariadení a prípravkov

Nadpriemerné platové ohodnotenie naviazané na osobné hodnotenie a plnenie úloh, odmeny v závislosti od pracovného nasadenia a výsledkov, ročné odmeny. Tvorivá práca v progresívnom odvetvi v stabilnej spoločnosti, možnosť vzdelávania a profesijného rastu. Sociálny program.

Prosíme záujemcov o pracovnú pozíciu, aby poslali žiadosť a štruktúrovaný životopis na E-mail : [email protected]
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívne ovládanie min. jedného z uvedených 3D CAD systémov
- znalosť technického kreslenia, tvorivosť - invencia, dôslednosť a zodpovednosť
- znalosť niektorého cudzieho jazyka ( AJ, NJ, FJ, RJ ) je vítaná
U záujemcov s inou ako slovenskou národnosťou - nutná základná znalosť Slovenského jazyka.

Spoločnosť DEKONA s.r.o. bola založená v r. 1996 ako konštrukčná kancelária špeciálneho náradia a prípravkov. Spoločnosť sa postupne vyprofilovala na štandardnú nástrojáreň schopnú úspešne konkurovať na domácom ale aj zahraničnom trhu. V súčasnosti v rámci všetkých oddelení pracuje v spoločnosti 80 pracovníkov. V priemere za rok až 90% produkcie ide na export do štátov EÚ i mimo nej.
Spoločnosť DEKONA s.r.o. poskytuje vo svojom odbore komplexné služby pre domácich a zahraničných zákazníkov - to zn. od návrhu riešenia cez zhotovenie výrobnej konštrukčnej dokumentácie, výrobu, inštaláciu u zákazníka, odskúšanie až po servis. Spoločnosť je dodávateľom najmä upínacích zariadení (prípravkov) na špecifické použitie – zváranie, opracovanie, montáž, kontrolu a meranie, manipuláciu; meradiel a kalibrov, častí výrobných liniek a jednoúčelových zariadení. Oblasť poskytovaných služieb má široký okruh odberateľov z viacerých priemyselných odvetví. Hlavnú skupinu odberateľov tvoria výrobcovia stavebných a cestných strojov, výrobcovia koľajových vozidiel a výrobcovia poľnohospodárskych strojov. Ďalšiu veľkú skupinu odberateľov tvoria výrobcovia automobilov, resp. ich častí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3253133  Dátum zverejnenia: 26.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, v závislosti od vzdelania a praxe