Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

DeKERT profi montážnik klimatizácií východ/západ Slovenska 2024

DeKERT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Košický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
od 04.2024
8 - 18 EUR/hod.férový systém hodnotenia nastavený na plnení cieľov (cena hodnotenia je priamo daná cenou zákazky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v rýchlo rozvíjajúcej sa oblasti chladiariny, ako sú klimatizácie, tepelné čerpadlá?
Máš rád pracovné výzvy, kde zákazka je výzvou, s dôrazom na spokojnosť zákazníka?

Do nášho Bratislavského a Košického tímu hľadáme montážnikov pre montáž klimatizácií, tepelných čerpadiel.
Ideálne samostatný chladiar/montážnik/elektrikár/automechanik s ukončeným odborným vzdelaním, alebo s elektrotechnickým minimom $21, 22 .
- montáž klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky + servis a údržba.

Ponúkame Vám:
zaškolenie a priebežné vzdelávanie na zvýšenie odborných zručností
práca v dynamickom a priateľskom kolektíve
Miesto práce v rámci regiónov na Slovensku
Nemusíte cestovať, môžete pôsobiť vo svojom regióne.

Pre koho je ponuka zaujímavá?
Pre všetkých tých, ktorí hľadajú zmenu a chcú skúsiť aj niečo nové, pre tých, ktorí majú dôraz na profi prácu.

Pre mladých absolventov s požadovaným vzdelaním a hľadajú priestor na osobný rast.

Sme partnerom spoločností: HISENSE/Daikin/Samsung/Toshiba/Bosch/Mitsubishi /AUX/VIVAX/Midea.
viac na www.dekert.sk
V súčasnej dobe zmien je oblasť chladiariny jedna z najviac sa rozvíjajúcich oblastí. Nejde sa len o klimatizácie ako také, ale aj o tepelné čerpadlá, kontrolu a výmenu vzduchu v budovách, atď.
Neváhaj a skús chytiť svoju šancu!
Nevadí ak si mladý. Dôležité je chcieť!
UA: Якщо ви розумний холодильник з України, сміливо звертайтеся до нас.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chladiarenstvo, stojarstvo, zamočník, alebo Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s montážnymi prácami
- schopnosť pracovať vo výškach do/nad 3 metre
- zodpovedná práca a spoľahlivosť
- racionálne myslenie
- analytické myslenie pri riešení inštalácií
- min. §21 (elektrikárske osvedčenie)
- chuť pracovať na sebe a vzdelávať sa

Spoločnosť DeKERT s.r.o. je dynamickou spoločnosťou, ktorá vznikla za účelom priblíženia sa ku koncovému zákazníkovi v oblasti kvality vnútornej klímy.
Za spoločnosťou stoja úspešní konkrétni ľudia s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti obchodu, výroby, inštalácií riešení klimatizácii bytových domov, inštalácií riešení riadených ventilácii domov s rekuperáciou tepla, z oblasti inštalácií riešení tepelných čerpadiel.

Spoločnosť DeKERT stojí práve na priamom prístupe k našim zakazníkom, s priamou zodpovednosťou za každú jednu objednávku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4124773  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.