Najzamestnávateľ 2023 - 5. miesto, Obchod a služby

Skladník - DEICHMANN-Logistik SK

Lokalita: Dunajská Streda

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto): Od 1 129 EUR/mesiac

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • preberanie a vykladanie tovaru - sortírovanie prijatých materiálov
  • zakladanie tovaru do regálov a označenie etiketou
  • príprava, vyskladnenie a balenie tovaru zo skladu na odvoz
  • nakladanie/vykladanie tovaru
  • dodržiavanie interných predpisov, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku
  • plnenie príkazov nadriadených a vykonávanie všetkých pracovných činnosti súvisiacich s pracovnou pozíciou
  • pomocné práce v sklade
  • zodpovednosť za udržiavanie čistoty v skladoch a likvidácia vzniknutého odpadu

Ako si ťa predstavujeme?

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
fyzická zdatnosť
tímová práca

Ďalšie požiadavky:

  • zodpovednosť; manuálna zručnosť a precíznosť
  • flexibilné reagovanie na pracovné úlohy; Job Rotation - ochota učiť sa a v prípade potreby zastupovať kolegov na iných oddeleniach
  • zvládanie stresu a záťaže

Osobnostné predpoklady
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
spoľahlivosť
praktické myslenie

Čo ti ponúkame?

  • práca v stabilnej a stále sa rozrastajúcej spoločnosti
  • prémie v závislosti od výkonu až do 230 eur mesačne
  • lojalitné prémie až 60 Eur mesačne, podľa odpracovaných rokov
  • letné a zimné prémie
  • príspevok na stravovanie
  • bezpečnostná obuv a vesta zadarmo
  • zamestnanecká zľava v obchodoch Deichmann obuv
  • darčekové poukážky
  • spoločenské akcie organizované spoločnosťou
  • poistenie zamestnanca hradená spoločnosťou
  • pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
Pracovné podmienky

Pracovný čas: 06:30-15:10/ 11:30-20:10
Práca na zmeny: viaczmenná prevádzka

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 4750384  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 129 EUR/mesiac