Vedúci/a oddelenia - DEICHMANN-Logistik SK

Lokalita: Dunajská Streda

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto): 2 200 - 2 500 EUR/mesiac

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • strategické riadenie logistiky; úzka spolupráca s vedením
  • vedenie a motivácia pridelenej skupiny operatívy, následne reportovanie pre vedenie spoločnosti
  • aktívne vyhodnocovanie personálnych a technických potrieb v sklade
  • participácia na plánovaní zmien a plánovaní personálnych zdrojov na danom oddelení
  • rozvoj produktivity zverených zamestnancov; monitoring a kontrola výkonnosti
  • spolupráca pri zavádzaní nových projektov; plánovanie pridelených projektoch
  • spolupráca s oddeleniami v spoločnosti
  • zabezpečiť dodržiavanie BOZP, každodenný poriadok a plynulý chod skladu
  • denné reporty; monitorovať a analyzovať a následne optimalizovať logistické procesy
  • prijem tovaru a komunikácia s nákupom,
  • organizovanie tok tovaru v rámci skladu podľa požiadaviek, denne plánovanie
  • práca s poloautomatickým pásovým systémom (organizačné úlohy)
  • práca s interným systémom, príprava dokumentácie
  • vychystávanie tovaru pre expedíciu
  • spolupráca distribučným partnerom
  • vedenie tímu obsluhy rôznych elektrických vozíkov (VZV, NZV, retrák, atď.)
  • komunikácia so špedičnými firmami (objednávanie)

Ako si ťa predstavujeme?

Požiadavky na zamestnanca:
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
  • Nemecký jazyk – Pokročilý
  • Slovenský jazyk – Pokročilý
  • Maďarský jazyk – Pokročilý

  • predošlá skúsenosť na obdobnej pozícii (min.2 roky)
  • samostatnosť a dôslednosť pri plnení pracovných úloh
  • ochota učiť sa nové veci
  • pozitívny prístup k práci
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
  • znalosť nemeckého jazyka povinná

Čo ti ponúkame?

  • Mesačné prémie
  • Lojalitné prémie až do 60 eur mesačne
  • 13. mzda
  • Príspevok na stravné
  • Pracovná bezpečnostná obuv a odev zadarmo
  • Zamestnanecké zľavy
  • Darčekové karty
  • Príspevok na rekreáciu
  • Vianočný večierok a firemné akcie
  • Úrazové poistenie
  • Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou (a napriek tomu so zázemím veľkej a stabilnej spoločnosti)

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 4703973  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac