Najzamestnávateľ 2023 - 5. miesto, Obchod a služby

Administratívny pracovník/čka - DEICHMANN-Logistik SK

Lokalita: Dunajská Streda

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto): Od 1 282 EUR/mesiac

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • denná komunikácia v nemeckom a v maďarskom jazyku
  • zadeľovanie prác podľa rozpisu
  • riešenie operatívnych problémov; zaúčanie nových kolegov na jednotlivé pracovné pozície
  • plnenie príkazov nadriadených a vykonávanie všetkých pracovných činností súvisiacich s pracovnou pozíciou / pravidelný reporting/ účasť na školeniach zabezpečených so strany zamestnávateľa
  • kontrola skladových zásob, respektíve inventúra tovaru
  • vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov
  • komunikácia formou elektronickej pošty
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku
  • administratívna podpora pri distribúcii tovaru/ vybavovanie objednávok
  • prijímanie a vykladanie tovarov
  • evidencia tovarov prostredníctvom výpočtovej techniky, programov
  • sortírovanie prijatých materiálov
  • umiestňovanie prijatých tovarov do regálov a miest na to určených
  • označovanie uskladneného materiálu informačnými etiketami
  • vyskladňovanie materiálov zo skladu na základe prijatých objednávok, ich balenie a pripravovanie na odvoz
  • expedovanie tovaru
  • udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
  • starostlivosť o čistotu a dobrý technický stav pridelených mechanizmov a všetkých pridelených pracovných prostriedkov
  • starostlivosť a ochrana majetku firmy
  • viaczmenná prevádzka

Ako si ťa predstavujeme?

Požadované vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
tímová práca

Cudzie jazyky:
nemecký - pokročilá: B1 a B2
maďarský - pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:
  • predošlá skúsenosť na obdobnej pozícii
  • znalosť nemeckého a maďarského jazyka slovom aj písmom, denná komunikácia v uvedených jazykoch
  • samostatnosť a dôslednosť pri plnení pracovných úloh
  • ochota učiť sa nové veci
  • pozitívny prístup k práci
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
  • zodpovednosť
  • flexibilné reagovanie na pracovné úlohy
  • zvládanie stresu a záťaže
  • Job Rotation - ochota učiť sa a v prípade potreby zastupovať kolegov na iných oddeleniach
Osobnostné predpoklady
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
spoľahlivosť
praktické myslenie

Čo ti ponúkame?

  • Základná zložka mzdy (v hrubom): 1282 € za mesiac
  • Prémie v závislosti od výkonu až do 280 eur mesačne
  • Lojalitné prémie až 60 Eur mesačne, podľa odpracovaných rokov
  • Letné a zimné prémie
  • Príspevok na stravovanie
  • Bezpečnostná obuv a vesta zadarmo
  • Zamestnanecká zľava v obchodoch Deichmann obuv
  • Darčekové poukážky
  • Príspevok na rekreáciu
  • Vianočný večierok a firemné akcie
  • Životné a úrazové poistenie
  • Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:30 do 15:10
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 4495710  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 282 EUR/mesiac