Poradíme Vám?

Koordinátor distribučného centra - DEICHMANN-Logistik SK, s.r.o.

Obuj sa do toho.
Pridaj sa k nám.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • strategické riadenie logistiky; úzka spolupráca s vedením
  • vedenie a motivácia pridelenej skupiny operatívy, následne reportovanie pre vedenie spoločnosti
  • aktívne vyhodnocovanie personálnych a technických potrieb v sklade
  • participácia na plánovaní zmien a plánovaní personálnych zdrojov na jednotlivé oddelenia skladu
  • rozvoj produktivity zverených zamestnancov; monitoring a kontrola výkonnosti
  • spolupráca pri zavádzaní nových projektov; plánovanie pridelených projektoch
  • spolupráca s oddeleniami v spoločnosti
  • zabezpečenie dodržiavania BOZP, každodenný poriadok a plynulý chod skladu
  • denné reporty; monitorovať a analyzovať a následne optimalizovať logistické procesy

Nástup ihneď, dohoda je možná.

Požadované vzdelanie:
úplné stredné odborné vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie

Dĺžka praxe:
aspoň 2 roky

Vodičské oprávnenie:
skupina B

Cudzie jazyky:
nemecký - pokročilá: B1 a B2
maďarský - pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
Microsoft Excel, Word, Outlook, PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:
  • pracovné skúsenosti v logistike a vo vedení tímu; prax min.2 roky
  • presnosť, dôslednosť a schopnosť dokončovať úlohy
  • vynikajúce organizačné schopnosti
  • zodpovednosť
  • flexibilné reagovanie na pracovné úlohy

Osobnostné predpoklady:
analytické myslenie, spoľahlivosť, praktické myslenie a tímová práca

  • Mesačné prémie
  • Lojalitné prémie podľa odpracovaných rokov
  • 13. mzda
  • Príspevok na stravovanie
  • Bezpečnostná obuv a oblecenie
  • Zamestnanecká zľava pri kúpe tovaru v obchode Deichmann
  • Darčekové poukážky
  • Príspevok na rekreáciu
  • Vianočný večierok a firemné akcie
  • Životné a úrazové poistenie
  • Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze
  • Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:30 do 15:10
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Pokiaľ si myslíte, že ste to práve Vy, pošlite nám svoj životopis.
Najčastejšie kladené otázky.
Odpovedať >>
ID: 4180865  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac