Online-shop manažer/ka pro ČR a SR

Obuj sa do toho.
Pridaj sa k nám.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Největší maloobchodní prodejce obuvi – společnost DEICHMANN hledá do svého týmu nového kolegu či novou kolegyni na pozici MANAŽER/KA ONLINE SHOPU PRO ČR A SR.

Láká vás práce v mezinárodním prostředí?
Máte již zkušenosti s řízením internetového obchodu a vedením vlastního týmu?
Ovládáte komunikativně německý i anglický jazyk?

Možná hledáme právě vás..

Co bude vaší pracovní náplní?
  • Budete plánovat, koordinovat a organizovat veškeré činnosti související s provozem 2 nezávislých e-shopů pro Českou a Slovenskou republiku.
  • Budete zodpovědný za dosahování obratových cílů a včasné zavádění opatření, která povedou k naplňování stanovených obratů.
  • Zajistíte úpravu procesů v e-shopech dle trendů na trhu a dle požadavků zákazníků, a také kontinuální správu vyhledávací funkce.
  • Budete odpovídat za aktuální podobu webových stránek, budete vybírat prodejní témata nejen na home page, ale i na landing pages, bannery a další komunikační kanály a notifikace v e-shopu.
  • Čeká vás i správa zboží v katalogu a optimalizace produktových kategorií (např. řazení zboží, správa filtrů, rozdělení kategorií, doporučování zboží apod.).
  • Budete odpovědný za dodržování odpovídajících směrnic platných v rámci e-commerce, CI společnosti a platných předpisů pro ochranu osobních údajů.
  • Budete kontrolovat objednávkový proces a spravovat zákaznická data.
  • Dohlédnete na zákaznický servis a na proces vratek a reklamací.
  • Zajistíte fungování dodacího procesu v odpovídající kvalitě a také dostupnost zboží.
  • Budete řídit spolupráce s partnery (kurýrními, balíkovými a dodavatelskými službami a dalšími partnerskými firmami v rámci e-commerce).
  • Nemine vás také komunikace s dceřinými společnostmi, mateřskou společností a úzká spolupráce s dalšími odděleními (performance marketing, social media, offline marketing, zákaznický servis, logistika, nákup,..)
  • Pod vaše křídla spadne i kontrola faktur, správa a plánovaní budgetu.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jak si vás představujeme?
  • máte min. středoškolské vzdělání v oblasti ekonomie/marketingu, vysoká škola je výhodou.
  • pyšníte se víceletou zkušeností s vedení internetového obchodu, a také s vedením vlastního týmu.
  • velmi dobře se orientujete v IT oblasti, zejména v Microsoft Office, Adobe Photoshop, Google Analytics a dalších nástrojích nezbytných pro analýzu a optimalizaci webu.
  • máte i znalosti správy affiliate programu, retargetingových, SEO, SEA kampaní a sociálních sítí.
  • zvládnete komunikaci v němčině i angličtině, a to slovem i písmem
  • jste osobnost s důrazem na dosahování stanovených cílů - zejména v rámci online shopu.
  • máte velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti, a také prozákaznický přístup
  • jste samostatná jednotka, ale i týmový hráč, s organizačním talentem a skvělým time-managmentem.
  • umíte řešit problémy, jste pozitivní a změny či inovace vítáte s otevřenou náručí.

Zamestnanecké výhody, benefity

Co vám rádi nabídneme?

zázemí silné, hospodářsky zdravé a stabilní společnosti
13 platů a 5 týdnů dovolené
2x ročně zdarma obuv
zaměstnanecké slevy, dárkové poukazy, unišeky
vstupní a návazná školení
firemní akce (vánoční večírek, teambuilding,..)
příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou
kancelář v Brně
nástup co nejdříve

Informácie o výberovom konaní

Pokud si myslíte, že jste právě vy tím pravým člověkem pro nás, pošlete nám svůj životopis v českém a německém/anglickém jazyce spolu s pár řádky, kde nám povíte, proč by vás lákalo pracovat právě u nás.
Najčastejšie kladené otázky.
Odpovedať >>
ID: 3928186  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/mesiac