Najzamestnávateľ 2023 - 5. miesto, Obchod a služby

Vedoucí oddělení koordinace prodeje

Lokalita: Brno, Česko

Typ úväzku: plný úvazek

Mzda (brutto): Od 50 000 Kč/měsíc

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Největší maloobchodní prodejce obuvi – společnost DEICHMANN hledá do týmu vedení firmy nového kolegu či novou kolegyni na pozici VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KOORDINACE PRODEJE.

Zajímá Vás práce v mezinárodním prostředí?
Domluvíte se plynně německy?
Máte zkušenosti s vedením administrativního týmu a řízením projektů?

Možná hledáme právě Vás...

Co bude vaší pracovní náplní?
  • Povedete celé oddělení koordinace prodeje včetně pododdělení zákaznického servisu.
  • Budete mít odpovědnost za veškerou podporu a koordinaci našich prodejních aktivit.
  • Čeká Vás intenzivní komunikace s oddělením prodeje, oddělením nákupu v Německu i s ostatními odděleními v rámci celé společnosti a koncernu.
  • Budete spravovat, tvořit a aktualizovat firemní příručky, administrativní agendu, reporty, statistiky a další dokumenty.
  • Budete mít odpovědnost za rozpočet oddělení.
  • Pod vaše křídla spadne i organizace charitativních projektů a mnohé další.

Ako si ťa predstavujeme?

Jak si vás představujeme?
  • Němčinu ovládáte skoro stejně tak dobře jako češtinu, znalost angličtiny je vítána.
  • Máte víceleté zkušenosti s vedením týmu a projektovým managementem, ideálně z prostředí řízení maloobchodu.
  • Nebojíte se převzít odpovědnost a rozhodovat, komunikaci máte v malíčku.
  • Administrativa vás nezaskočí, tabulky, grafy, korespondenci a prezentace ovládáte na jedničku.
  • Umíte rozpoznat, co je důležité, a rychle se orientujete v prioritách.
  • Jste zodpovědná a naprosto samostatná jednotka, která se nebojí přijít s vlastním nápadem, a vést vlastní tým.
  • Považujete se za empatického, taktního i agilního člověka, rád vyjdete lidem vstříc.
  • Máte pozitivní a týmový přístup a umíte se poprat se stresem.

Čo ti ponúkame?

Co Vám rádi nabídneme?
  • zázemí silné, hospodářsky zdravé a stabilní společnosti
  • mezinárodní prostředí a aktivní využití německého jazyka
  • 13 platů a 5 týdnů dovolené
  • 2x ročně zdarma obuv
  • zaměstnanecké slevy, dárkové poukazy, unišeky
  • vstupní a návazná školení
  • firemní akce (vánoční večírek, teambuilding,..)
  • příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou
  • kancelář v Brně
  • nástup co nejdříve

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 3918756  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc