Najzamestnávateľ 2023 - 5. miesto, Obchod a služby

HR specialista/ka

Lokalita: Brno, Česko

Typ úväzku: plný úväzok

Vhodné pre absolventov

Mzda (brutto): Od 30 000 Kč/mesiac

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Láká tě pracovat pro největšího prodejce obuvi v Evropě? Pro naši brněnskou centrálu hledáme parťáka na HR oddělení.

Co bude tvou pracovní náplní?
  • Zodpovědnost za recruiting pro naši prodejní síť a centrálu, a také za employer branding
  • Příprava a vedení samostatných projektů např. organizace školení, firemních akcí (jubilejní oslavy, teambuilding, atd.)
  • Komunikace s uchazeči o práci, zaměstnanci, dodavateli, prodejnami v síti, s golegy ze zahraničí

Ako si ťa predstavujeme?

Jak si tě představujeme?
  • Máš ideálně předchozí zkušenosti z HR, nejlépe v oblasti recruitingu a employer brandingu.
  • Domluvíš se bez problému německy nebo anglicky i o pracovních tématech, mluvíš-li slovensky, je to výhoda.
  • Umíš vést projekty a organizovat firemní akce.
  • Rutinní práce tě neodradí a máš v malíčku základní HR administrativu.
  • Jsi pozitivní a praktický/á, samostatný/á a proaktivní.
  • Nebojíš se změn, máš tah na branku a jsi týmový hráč.
  • Máš výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti.
  • Ideálně se orientuješ v programech sady MS Office a máš kladný vztah k novým technologiím.

Čo ti ponúkame?

Co ti rádi nabídneme?
  • 13. mzdu
  • 5 - 6 týdnů dovolené
  • 2x ročně obuv dle vlastního výběru zdarma
  • Dárkové karty a stravenky
  • Online lékařské poradenství uLékaře.cz
  • Zaměstnanecké slevy
  • Vstupní a návazná školení
  • Firemní akce (vánoční večírek, teambuilding a další)
  • Příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou (přesto se zázemím velké a stabilní společnosti)
  • Místo výkonu práce Brno, po zaškolení možnost home-office
  • Nástup ihned
  • Smlouvu na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 3504868  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac