Cestujúca/i vedúca/i predajne Deichmann-obuv Piešťany a okolie

Najväčší európsky predajca obuvi Deichmann-obuv hľadá do svojho tímu cestujúcu/eho vedúcu/eho predajne pre Piešťany a okolie (pracovné cesty možné po celom území SR).

Náplň práce:

• krátkodobé samostatné vedenie rôznych zverených predajní
• podpora pri otváraní nových predajní
• proaktívny predaj, zákaznícky servis, práca s tovarom, starostlivosť o predajňu
• plánovanie a organizácia zmien
• plnenie stanovených cieľov predajne
• účasť na poradách a školeniach

• časovú flexibilitu (práca aj počas víkendov), ochotu cestovať a učiť sa novým veciam
• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie
• odolnosť voči stresu a schopnosť rýchlo sa rozhodovať
• dobrú fyzickú kondíciu
• príjemné vystupovanie a pozitívny vzťah k predaju
• výborné komunikačné schopnosti a ústretový prístup k zákazníkom
• výborné riadiace a organizačné schopnosti
• skúsenosti s vedením tímu a predajom v maloobchodnom prostredí výhodou
• schopnosť motivovať ostatných členov tímu

Ponúkame:

• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• 13,5 platov, zamestnanecké zľavy, motivačný program + bonusy
• 5 týždňov dovolenky
• vstupné zaškolenie a pravidelné školenia
• príjemné pracovné prostredie
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• nástup možný ihneď

Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, máte radi módu
a chcete pracovať s nami, neváhajte a pošlite svoj životopis spolu
s fotografiou a motivačným listom.

Do výberového konania sa, prosím, prihláste prostredníctvom odkazu "Poslať spoločnosti životopis"

Ďakujeme Vám!
ID: 3463951   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 1040 EUR