Najzamestnávateľ 2023 - 5. miesto, Obchod a služby

Online-shop manažer/ka pro ČR a SR

Lokalita: Brno - město

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto):

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Pro naši brněnskou centrálu hledáme manažera/ku online shopu pro ČR a SR. Máte zkušenosti v tomto oboru a ovládáte německý jazyk? Pak hledáme právě vás.

Pozice online shop manažera je podřízena vedoucímu marketingu. Online shop manažer úzce spolupracuje s nákupem, logistikou, prodejem a zákaznickým servisem. Budete mít na starost 2 na sobě nezávislé internetové obchody v České a Slovenské republice. Pro řízení obou internetových obchodů jsou stěžejní tyto oblasti:
  • správa internetových obchodů po technické a provozní stránce, aktualizace obsahu a testování nových funkcí, a to jak pro verzi desktop, tak i mobile
  • získávání návštěvníkků a zajišťování návštěvnosti pro e-shopy z různých online marketingových kanálů, jako jsou affiliate, keyword marketing, e-mailing, sociální média a mobilní marketing
  • správa zákaznických dat

Co bude vaší pracovní náplní?
  • dosahování obratových cílů a včasné zavádění opatření, která povedou k naplňování stanovených obratů jako například newsletter marketing
  • úprava procesů v e-shopech dle trendů na trhu a dle požadavků zákazníků, kontinuální správa vyhledávací funce
  • kontrola objednávkového procesu
  • správa údajů o zboží v systému PIM
  • dohled nad zákaznickým servisem a nad procesem vratek a reklamací
  • zodpovědnost za dodržování odpovídajících směrnic platných v rámci e-commerce, CI společnosti a platných předpisů pro ochranu osobních údajů
  • zajištění dodacího procesu v odpovídající kvalitě a zajištění dostupnosti zboží
  • řízení a spolupráce s partnery (kurýrními, balíkovými a dodavatelskými službami a dalšími partnerskými firmami v rámci marketingu)
  • kontrola faktur, správa a plánovaní budgetu
  • zajištění komunikace mezi dceřinými a mateřskou společností
  • spolupráce s oddělením centrálního nákupu (kdy budou nabízeny konkrétní produkty v e-shopech a konzultace navržených opatření na podporu jejich prodeje)
  • fungování v rámci zaběhnutého zákaznického servisu a duchu filozifie firmy Deichmann

Ako si ťa predstavujeme?

Jak si vás představujeme?
  • vzdělání v oblasti ekonomie/marketingu
  • víceletá zkušenost v oblasti e-commerce - vedení internetového obchodu
  • zkušenost s vedením lidí
  • velmi dobrá orientace v IT oblasti, zejména Microsoft Office, Adobe Photoshop, Indesign, InxMail, Hybris, Factfinder
  • znalosti správy affiliate programu, retargetingových, SEO a SEA kampaní
  • znalost němčiny pro běžnou komunikaci slovem i písmem
  • velmi dobé prezentační a organizační dovednosti, time management
  • prozákaznický přístup
  • znalost e-commerce a sociálních médií
  • organizační talent, talent pro nacházení řešení
  • jasné vyjadřování, otevřenost pro nové projekty a změny
  • osobnost s důrazem na dosahování stanovených cílů - zejména v rámci online shopu
  • podpora dobré spolupráce mezi odděleními
  • nadšená osobnost s pozitivním vyzařováním - zprostředkování příznivého pracovního prostředí je samozřejmostí

Čo ti ponúkame?

Co vám rádi nabídneme?
  • 13 platů a 5 týdnů dovolené
  • 3x ročně boty dle vlastního výběru zdarma
  • zaměstnanecké slevy, bonusový program a další benefity
  • vstupní a návazná školení
  • možnost se v práci realizovat a kariérně růst
  • příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou
  • nástup dohodou
  • práca v kancelárii v Brne (ČR)

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 3277261  Dátum zverejnenia: 3.1.2018