Hardvérový Dizajnér

DefTech a.s.

Miesto práce
Vlkanová
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bezpilotné drony, radary, dátové spoje, rádiotechnika a embedded systémy – aj tým sa zaoberá naša spoločnosť.
Chcel by si sa podieľať na vývoji prelomových technológií vo vyššie uvedených oblastiach?
Ak áno, tak neváhaj a zašli nám svoj životopis. Možno čakáme práva na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dizajn elektronických obvodov a prototypovanie
• Dizajn mixed-signal a multi-layer plošných spojov
• Používanie softvéru pre simuláciu elektronických obvodov
• Spájkovanie SMD súčiastok
• Znalosť základných konceptov vysokofrekvenčnej techniky [Umiestnenie antén, link-budgety, …]

Uchádzač by mal byť schopný:
• Premeniť koncept na realitu tým, že vykonáva výskum a aplikuje ho v praxi
• Analyzovať, merať a "oživiť" svoj dizajn plošného spoju
• Implementovať a prispôsobiť podsystémy do jedného celku – prototypu
• Neustále sa vzdelávať a adaptovať na nové technológie
• Nachádzať spoľahlivé a kvalitné riešenia pre problémy ktoré sa vyskytnú počas vývoja

Nepovinné skúsenosti, ktoré by boli prínosom pre uchádzača:
• Vysokofrekvenčné inžinierstvo [Rádioelektronika, Antény, Dátové spoje, Dizajn a simulácia, …]
• Bezpilotné platformy, drony a ich konfigurácia [Multirotory, Lietadlá, Autá, …]
• STM32 mikrokontroléry a ich programovanie v jazyku C
• Gimbalové stabilizačné systémy pre videokamery
• Digitálne spracovanie signálov [DSP, spracovanie obrazu]
• Softvérové rádio – SDR
• Digitálna logika, obvody FPGA a jazyky určené na popis hardvéru [HDL]

DefTech a.s. is a R&D and manufacturing company founded in 2014.
Armored Vehicles • Unmanned Aerial Systems • Through-Wall RADAR Imaging • Specialized Electronics
For more info visit: https://www.deftech.eu/
ID: 3561084  Dátum zverejnenia: 15.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000