Technik zabezpečenia kvality-výroba/absolvent-Tech.fakulta,Katedra kvality

DEFTA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 54, Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda 1200 EUR, finálna mzda je závislá od zručností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne spolupracovať na zabezpečení kvality sériovej výroby
- vytvárať a aktualizovať kontrolné plány
- kontrolovať dodržiavanie požiadaviek zákazníka vo výrobnom procese
- kontrolovať dodržiavanie postupov pri realizácii a kontrole produktu
- predchádzať vzniku externých a interných nezhôd
- organizovať a riadiť aktivity na odstránenie príčiny internej nezhody
- riadiť interné reklamácie až do ich vyriešenia
- riadiť zavádzanie nápravných a preventívnych opatrení
- analyzovať záznamy internej nepodarkovosti
- aktívne sa podieľať na redukcii nákladov na nekvalitu
- vykonávať príslušné plánované audity
- podporovať zvyšovanie „povedomia kvality“ a rozvoj systému kvality v spoločnosti

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- sociálny program spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Absolventa zaškolíme na hľadanú pracovnú pozíciu.
Odpovieme iba vybraným uchádzačom.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, odbor kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Kontrola kvality - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické schopnosti (porozumenie výkresom)
- znalosť - nástroje kvality
- znalosť noriem ISO 9001 a IATF 16 949 - výhodou

Strojárska výrobná spoločnosť, člen európskej skupiny Defta Group, zameraná na lisovanie komponentov z plechu , čiernu techniku a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4020865  Dátum zverejnenia: 4.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac