Montážnik vzduchotechniky

DEFINELO, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiacbonusy, odmeny za ukončené zákazky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž rozvodov vzduchu v rodinných domoch,
- realizácia zákazky v dohodnutých termínoch,
- komunikácia s ostatnými členmi tímu,
- profesionálna a priateľská komunikácia so zákazníkmi počas montáže,

- plat zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu,
- motivujúce finančné ohodnotenie ihneď po zaškolení,
- práca v stabilnej spoločnosti ako kmeňový zamestnanec,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu,
- oblečenie ochranné pomôcky,
- pravidelné zaškolenia na technológie pre pasívne domy

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Prácu je možné vykonávať aj na TPP a v prípade záujmu aj na živnosť.

Práca si vyžaduje cestovanie, miesto výkonu práce celá SR + sídlo firmy Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie a aspoň základná znalosť čítania technickej dokumentácie,
- manuálne zručnosti,
- precíznosť a dôslednosť,
- príjemné a priateľské vystupovanie voči zákazníkom a kolegom,
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám,

Definelo je dodávateľ technológií pre pasívne domy. Venujeme sa prevažne dodávke a montáži vetracích zariadení s rekuperáciou do rodinných domov .
ID: 3780215  Dátum zverejnenia: 2.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac