Servisno-montážny technik

DEFINELO, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zapojenie rekuperačnej jednotky a následné zaškolenie klienta,
- servis rekuperačných zariadení,
- komunikácia s ostatnými členmi tímu,
- profesionálna a priateľská komunikácia so zákazníkmi počas montáže,
- obhliadky stavieb,
- príprava podkladov na zákazku,
- komunikácia s klientmi,
- koordinácia a kontrola činnosti na zákazke,
- zabezpečenie realizácie zákazky v dohodnutých termínoch,
- dodržanie stanoveného rozpočtu

- plat zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu,
- motivujúce finančné ohodnotenie ihneď po zaškolení,
- práca v stabilnej spoločnosti ako kmeňový zamestnanec,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu,
- oblečenie ochranné pomôcky,
- pravidelné zaškolenia na technológie pre pasívne domy

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Stavebné

Vodičský preukaz

B

- technické myslenie a znalosť čítania technickej dokumentácie,
- základná znalosť elektroinštalácie výhodou,
- znalosť problematiky TZB výhodou,
- absolvovaná stavebná škola výhodou,
- manuálne zručnosti,
- precíznosť a dôslednosť,
- príjemné a priateľské vystupovanie voči zákazníkom a kolegom,
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám,
- proaktívne riešenie problémov a ich predchádzanie,
- trpezlivosť a doťahovanie vecí do konca,
- schopnosť samostatne riešiť situácie u zákazníka,
- motivácia učiť sa novým postupom a zdokonaľovať svoj výkon,
- bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov.

Definelo je dodávateľ technológií pre pasívne domy. Venujeme sa prevažne dodávke a montáži vetracích zariadení s rekuperáciou do rodinných domov .
ID: 3488583  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac