Sales team support

DEFEND INSURANCE s.r.o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 EUR + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce zamestnanca je hlavne:
• Administratívna podpora pre Country Managera a obchodný tím
• Práca v internom systéme iDefend (nahrávanie dokumentov do systému
• Vybavovanie emailov a telefonických hovorov
• Kalkulácia a dojednávanie poistenia Car Protect a GAP (telefonicky)
• Príprava, kompletizácia a kontrola dokumentov
• Komunikácia s obchodnými partnermi, help linka
• Spracovanie pošty pre obchodné oddelenie
• Preklad markentingových materiálov z angličtiny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, nadšenie, výkon

DEFEND INSURANCE s.r.o. je správca a likvidátor poistných udalostí produktov upisovaných poistiteľmi, v ktorých mene je DEFEND INSURANCE s.r.o. oprávnená uzatvárať a spravovať poistné zmluvy, aktuálne s poisťovňou Fortegra Europe Insurance Company Ltd (FEIC).
Korene skupiny DEFEND siahajú až do roku 1994. V priebehu svojho doterajšieho pôsobenia sme si vybudovali vedúce postavenie v oblasti doplnkových služieb a produktov v automobilovom priemysle na Slovensku a svoju pozíciu posilňujeme taktiež v ďalších krajinách strednej a východnej Európy.
Základnými piliermi skupiny DEFEND GROUP sú štyri oblasti záujmu v automobilovom priemysle:
• Poistenie
• Ochrana
• Bezpečnosť
• Digitálna prezentácia

DEFEND INSURANCE GROUP (poistná divízia) v posledných 5 rokoch zaznamenala významný nárast a vytvorila si silnú pozíciu na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku a Anglicku s dlhodobými a pevnými vzťahmi so svojimi kľúčovými partnermi.
Dôkazom nášho pozitívneho vývoja počas posledných rokov je investícia významnou Americkou poisťovňou Fortegra Financial Corporation s hodnotením A do DEFEND INSURANCE GROUP. Tento krok upevnil pozíciu DIG ako dlhoročného hráča na trhu so značným finančným zabezpečením a upisovacou kapacitou.
Našim zákazníkom poskytujeme inovatívne poistné riešenia pre automobilový priemysel prostredníctvom viac než 900 predajcov nových a jazdených vozidiel, poistných maklérov, autorizovaných zástupcov so zameraním na ochranu GAP (Guaranteed Asset Protection), predĺženú záruku na nové i jazdené osobné a nákladné automobily.
Neustále sa snažíme prekonávať očakávania zákazníkov vývojom a ponukou špičkových produktov a služieb. Našim partnerom prinášame ziskové a inovatívne riešenia a významne prispievame ku spokojnosti koncových zákazníkov a ich lojalite.
Uvedomujeme si, ako dôležité je získať dôveru klientov a dbáme, aby sme zákazníkom poskytli zmysluplné riešenie poistných udalostí a aby s nami mali pri uplatňovaní poistných nárokov pozitívne skúsenosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3760449  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac1000 EUR + ročná odmena