1 000 - 1 200 EUR

Sales team support

DEFEND INSURANCE s.r.o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce zamestnanca je hlavne:
• Administratívna podpora pre Country Managera a obchodný tím
• Práca v internom systéme iDefend (nahrávanie dokumentov do systému
• Vybavovanie emailov a telefonických hovorov
• Kalkulácia a dojednávanie poistenia Car Protect a GAP (telefonicky)
• Príprava, kompletizácia a kontrola dokumentov
• Komunikácia s obchodnými partnermi, help linka
• Spracovanie pošty pre obchodné oddelenie
• Preklad markentingových materiálov z angličtiny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 EUR + ročná odmena

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, nadšenie, výkon

Spoločnosť DEFEND INSURANCE s.r.o., člen skupiny DEFEND INSURANCE GROUP, je popredný poskytovateľ doplnkových poistných produktov pre vozidlá, so zameraním na predĺžené záruky, poistenie GAP a ďalšie inovatívne produkty. V roku 2012 sa spoločnosť stala Coverholder at Lloyd's a na základe záväzného splnomocnenia je oprávnená k uzatváraniu a správe poistných zmlúv v mene spoločnosti Lloyd's na Slovensku.
DEFEND INSURANCE GROUP v posledných 5 rokoch zaznamenala významný nárast a vytvorila si silnú pozíciu na všetkých 5 trhoch, kde pôsobí s dlhodobými a pevnými vzťahmi so svojimi kľúčovými partnermi.

Zákazníkom poskytuje inovatívne poistné riešenia pre automobilový priemysel prostredníctvom takmer 4 000 predajcov nových a jazdených vozidiel, poistných maklérov a autorizovaných zástupcov.

DEFEND INSURANCE sa neustále snaží prekonávať očakávania zákazníkov vývojom a ponukou špičkových produktov a služieb, pričom partnerom významne prispieva ku spokojnosti ich koncových zákazníkov a ich lojalite.

V roku 2018 skupina zaznamenala rekordné výsledky so 145 450 zaregistrovanými poistnými zmluvami a hrubým upísaným poistným v hodnote 69.6 miliónov Eur.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Pribinova 4
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Oliver Kiss
E-mail: poslať životopis
ID: 3760449   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR + ročná odmena