Front-end developer (medior/senior) - externe

Deepworks s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
9 - 12 EUR/hod.v závislosti od vzdelania a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tvorivého frontend developera (medior/senior) na externú spoluprácu, plne samostatného dodávateľa kóderskych služieb, ktorý uvažuje o riešeniach a nie o problémoch.

Požiadavky:
HTML – pokročilý
CSS – pokročilý
SQL – základy
JavaScript – základy
JQuery – základy
Angular – základy
Responsive design – pokročilý
Anglický jazyk – mierne pokročilý
minimálne 2 roky skúseností v IT sektore

Výhodou sú skúsenosti s:
- React, Node.js
- skúsenosti s Wordpress a WooCommerce
- práca s GIT

- externá spolupráca (home office)
- flexibilná pracovná doba
- možnosť profesionálneho rastu
- startupová kultúra firmy
- finančný bonusový systém
- poskytneme ti množstvo online kurzov v podobnom IT odvetví
- ak budeš pre nás pridanou hodnotou, radi ti bum-upneme plat
- podľa potreby môžeš zmeniť home office a pracovať s nami v príjemnom pracovnom prostredí, v moderných kancelárskych priestoroch

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom procese:

Všetkým uchádzačom, ktorí nám zaslali profesijný životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Pre veľké množstvo záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Životopisy a prípadné motivačné listy s kontaktnými údajmi posielajte na e-mail: [email protected]. Do subjektu uvádzajte názov pracovnej pozície „Frontend web developer (medior/senior)"
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Responsive design - Pokročilý
JavaScript - Základy
jQuery - Základy
Angular - Základy
SQL - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Front-end developer

Počet rokov praxe

2

- uvažuješ o riešeniach a nie o problémoch
- nadšenie pre moderné webové technológie
- nezávislosť v práci
- schopnosť spolupracovať v tíme

Zaisťujeme na profesionálnej úrovni reklamu a branding, všetko od firemnej identity, marketingu, videoprodukcie, reklamných fotografií a tvorby webstránok. Jednoducho ide už o rokmi overený spôsob propagácie, prezentovania firmy a ich produktu. www.deepworks.sk
ID: 3928790  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.