Grafik / grafický dizajnér (junior)

Deepworks s.r.o.

Miesto práce
Mariánske námestie 29, Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 1 000 EUR/mesiac800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte! Hľadáme nových grafických dizajnérov do nášho tímu. My, v Deepworks, dávame možnosť nielen seniorom, ale aj nadšencom bez praxe. Úplnému juniorovi ponúkneme 800 € (ideálne na živnosť), ale keďže šikovnosť si vážime, necháme sa radi presvedčiť, prečo si zaslúžiš viac.

- možnosť kariérneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- pravidelné teambuildingy
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- chillout zóna
- PN preplatená (ako v prípade TPP)

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Základy
Adobe InDesign - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť grafických programov Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) – základy sú podmienkou, pokročilá úroveň je výhodou.Znalosť webdizajnu aorientácia vprogramoch Adobe XD/Sketch – výhodou.

Od našich nových kolegov očakávame, že ich bude dizajn baviť, budú sa chcieť zlepšovaťa učiť sa nové veci. Preto, ak máš vizuálne cítenie, konštruktívne myslenie anebojíš sa nových výziev, si ideálny kandidát do nášho tímu.

Zaisťujeme na profesionálnej úrovni reklamu a branding, všetko od firemnej identity, marketingu, videoprodukcie, reklamných fotografií a tvorby webstránok. Jednoducho ide už o rokmi overený spôsob propagácie, prezentovania firmy a ich produktu. www.deepworks.sk
ID: 3674029  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 1 000 EUR/mesiac800