Chceš predávať veselé produkty Dedoles? (Bratislava/Bory Mall)

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.5€/btt/hodina + prémie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dedoles už nie je „len“ e-shop, ale postupne budujeme naše predajne a kiosky po celom Slovensku. Momentálne máme 17 predajní a 10 kioskov. Súčasťou retail tímu je viac ako 130 zamestnancov a brigádnikov, ktorých vedú na predajniach naši šikovní store manageri.

Naši asistenti predaja sú vyberaní s dôležitým odkazom – prinášať zákazníkom emóciu radosti, aby z predajne odchádzali aspoň o kúsok šťastnejší ako predtým. Zákazníci – veľkí aj malí – sa neskutočne tešia z našich krásnych predajní a chodia sa pokochať záplavou farieb, ktoré im vždy prinesú úsmev na tvári.

Do našej predajne v BORY MALL hľadáme šikovných človiečikov, ktorých baví komunikácia so zákazníkmi a dokážu spraviť z nákupu našich produktov príjemný zážitok. :)

A teraz pár faktov:

- Predajňa sa nachádza v nákupnom centre BORY MALL a predávame v nej práve naše veselé ponožky, spodnú bielizeň, ale aj ostatné veselé produkty.
- Pracovná doba je podľa otváracích hodín nákupného centra - od 10:00 do 21:00 (pracovný deň), 9:00-21:00 cez víkend.
- Potrebujeme niekoho, kto bude naše produkty predávať s úsmevom na tvári a koho to bude naozaj baviť a tešiť. Vieš si zarobiť aj nejaké tie peniažky navyše z obratu. Čo poteší viac? :)

Dočítal/a si inzerát až do konca a oslovila Ťa táto pozícia? Budeme radi, ak nám o sebe dáš vedieť a pošleš nám svoj životopis ešte dnes.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov.

Na online stretnutí (MS Teams) sa na Teba bude tešiť Janka :).

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše životopisy budeme starostlivo posudzovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Príjemný človiečik, ktorého baví komunikácia so zákazníkom a predaj :) To ostatné Ťa naučíme.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4326270  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.