Logistický analytik/analytička (Ref: A)

Dedoles s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac(záleží od skúseností kandidáta)

Čo budeš u nás robiť?

Informácie o pracovnom mieste

Cítiš sa ako ryba vo vode medzi dátami, tabuľkami a analýzami? Kontigenčné tabuľky, pivotky a funkcie ako LEM a TRIM sú pre teba hračkou, ktorú zvládneš aj so zaviazanými očami? Tak potom práve Teba hľadáme do nášho Dedoles tímu :-)

Čo by bola Tvoja náplň práce?

  • zodpovednosť za správnosť údajov v systéme,
  • analýza systémových tokov materiálov,
  • vyhodnotenie a identifikácia príčin rozdielov,
  • analýza a vyhodnocovanie zhlukov pri tvorbe logistickej siete,
  • vyhodnocovanie štatistík a výkonnostných ukazovateľov medzinárodnej dopravy,
  • analýza a vyhodnocovanie reverznej logistiky,
  • navrhovanie logistických reportov pre rôzne úrovne riadenia,
  • analýza ostatných supply chain KPIs a ich praktická interpretácia,
  • pravidelné odporúčania manažmentu na zlepšovanie efektívnosti v doprave, vrátane trasovania a nastavovania logistickej stratégie,
  • aktívna účasť na prebiehajúcich projektoch v logistike a ich implementácia v praxi.

Čo ponúkame

Zamestnanecké výhody & benefity

Vzdelávanie
  • Zisk nemusí končiť iba výplatou, u nás ťa obohatíme nie len skúsenosťami ale aj novými vedomosťami :)
Multisport karta
  • Karta Multisport za výhodnú cenu umožňuje prístup do stoviek športovísk na Slovensku a v Česku.
Sick day
  • 2 dni voľna navyše, ktoré využiješ ak sa nebudeš cítiť dobre
Flexibilný pracovný čas
  • O 8:00 ráno ti to ešte nemyslí? Nevadí! U nás si pánom svojho času.
EAP
  • Finančné poradenstvo
  • Psychologické poradenstvo
  • Právne poradenstvo
Zľavy na Dedoles produkty
  • Možnosť zakúpiť Dedoles produkty za skvelé ceny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Čo od Teba očakávame?

  • MS Excel na pokročilej úrovni,
  • skúsenosti na obdobnej analytickej alebo reportingovej pozícii v oblasti logistiky,
  • skúsenosti so zhlukovaním a trasovaním,
  • skúsenosti s Power BI výhodou,
  • zodpovednosť, samostatnosť.

Dedoles je neustále sa rozrastajúci e-shop s originálnymi, veselými produktami. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov po celej Európe, presnejšie už v 20 európskych krajinách. Večne dobre naladený Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dedoles, s. r. o.
Za Koníčkom 14
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Medzihradská
E-mail: poslať životopis

Práca na podobných pozíciách v LOGISTIKA

V rovnakej kategórii máme pre teba na výber z 9 otvorených pozícií

ID: 4110197  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac