Senior procesný špecialista - logistika (Ref: A)

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiackonečná výška závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dedoles má rýchle tempo a to platí aj pre náš rast a rast našich tímov. :)

Do našej DEDOLES rodiny hľadáme kolegu, ktorý dokáže zlepšiť a štandardizovať logistické procesy. Ak si myslíš, že si ten správny človek, ktorý nám pomôže zefektívniť našu logistiku, tak neváhaj a pošli svoj životopis.

Tvojou náplňou práce bude:

zvyšovanie kvality v logistických procesoch, ako aj procesoch kontroly kvality,
zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti procesov,
meranie, návrh, plánovanie a implementácia zmien a nových procesov,
vyhodnocovanie merateľných ukazovateľov pôvodných a novo plánovaných procesov,
odstraňovanie slabých miest a "bottleneckov",
automatizácia postupov,
riešenie vzniknutých problémov,
optimalizácia a vytváranie baliacich predpisov s ohľadom na interné procesy (regály, vozíky, BOZP, ergonómia...), automatizáciu a externé procesy (kontajner, europaleta, náves....),
aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami.
Ako senior budeš u nás človek, za ktorým môžu prísť juniornejší kolegovia a obrátiť sa na teba s prosbou o pomoc, radu alebo riešenie, s ktorým si nevedia rady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

Veľmi radi sa s tebou o pozícii a o vás bližšie porozprávame, ak:

- máš aspoň 4 ročné skúsenosti s nastavovaním procesov v logistike,
- máš skúsenosti so zakresľovaním procesov, smerníc, štandardizáciou, layoutami a vizualizáciami 5Sproces a BOZP
- ovládaš anglický alebo nemecký jazyk - minimálne úroveň B2,
- máš znalosť ERP, WMS, LEAN, JIT, Kaizen.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4109186  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac