Chceš predávať veselé produkty Dedoles? (Banská Bystrica)

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.Brigáda: 4€/btt/hodina + prémie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš Dedoles a naše veselé ponožky či bielizeň? Ešte nie? Pozri si naše portfólio na stránke www.dedoles.sk a určite si ich zamiluješ!

Do nášho kiosku v Banskej Bystrici hľadáme človiečikov na brigádu, ktorých baví komunikácia so zákazníkmi a dokážu spraviť z nákupu našich produktov príjemný zážitok. :)

A teraz pár faktov:

• Kiosk sa nachádza nákupnom centre Europa SC v Banskej Bystrici a predávame v ňom práve naše veselé ponožky, spodnú bielizeň, plavky či žabky.
• Pracovná doba je podľa otváracích hodín nákupného centra - od 09:00 do 21:00 (pracovné dni), 9:00-21:00 cez víkend.
• Potrebujeme niekoho, kto bude naše produkty predávať s úsmevom na tvári a koho to bude naozaj baviť a tešiť. Vieš si zarobiť aj nejaké tie peniažky navyše z obratu. Čo poteší viac? ;)

Ozvi sa nám, tešíme sa na stretnutie. ♥

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov ♥

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis cez túto stránku a dozvieme sa o Tebe viac.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše životopisy budeme starostlivo posudzovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4105685  Dátum zverejnenia: 3.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.