Skladník/Skladníčka v Dedoles

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Od 900 EUR/mesiaczákladná mzda 900 € + do výšky 300€ variabilná zložka + príplatky za nadčasy a nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú spoluprácu, možnosť kariérneho rastu a vzdelávania pre všetkých zamestnancov. Nevyžadujeme prax a predošlé skúsenosti s prácou v sklade.

Doprava zabezpečená zo smeru Pezinok, Modra, Budmerice, Trnava, centrum Senca.

Tvojou náplňou práce bude:

• príjem a kontrola kvality našich veselých produktov,
• naskladňovanie tovaru,
• vychystávanie tovaru,
• skenovanie tovaru,
• balenie objednávok a triedenie balíkov,
• administratíva súvisiaca s činnosťami v sklade.

Aktuálne dopĺňame aj tím skladníkov a skladníčok s VZV oprávnením, avšak VZV licencia nie je podmienkou.

Ako pracujeme?
• Väčšinu roka pracujeme na dve 8 hodinové zmeny (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00).
• V závere roka pracujeme na tri zmeny, čo sa pozitívne premietne na výške Tvojej výplaty (6:00 -14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00).
• Pracujeme od pondelka do piatku.
• Pracujeme v čistom, modernom sklade s oblečením.

Čo za svoju prácu získaš?
• Ponúkame fixnú mzdu 900€/btt/mesačne + variabilný bonus do maximálnej výšky 300€/btt/mesačne.
• Príplatky za nadčasy a prácu v noci nad rámec základnej mzdy.
• Plne hradené stravné lístky.
• Zľavy na Dedoles produkty.
• Odmena za odporúčanie známeho.
• Pracovnú obuv a bundu.
• Pitný režim (káva/čaj/voda na pracovisku).
• Každý týždeň čerstvé ovocie na pracovisku.
• Kurzy anglického jazyka.
• Špeciálne dni voľna navyše.
• Možnosť kariérneho rastu.
• Veselý kolektív.

Ak ťa tieto informácie zaujali, pošli nám svoj životopis a my Ťa budeme kontaktovať.

Informácie o výberovom konaní:
Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis cez túto stránku a dozvieme sa o Tebe viac.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše životopisy budeme starostlivo posudzovať.

Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve, v nových moderných priestoroch, s množstvom benefitov ♥

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4050118  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac