Senior Recruiter

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacod 1500 €/btt/mesiac (záleží od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si skúsený/á Recruiter/ka a hýbeš sa v HR vodách, určite registruješ, že naberáme ako zmyslov zbavení a napriek tomu v našom mori stále pláva málo Dedolesákov.
Práve preto hľadáme posilu, ktorá pomôže nášmu tímu štyroch šialených ejdžárok, a nezľakne sa divokých vôd. Nechaj sa nám chytiť a u nás môžeš loviť veľké aj malé ryby do nemoty ;-).
Určite už máš predstavu, čo takéto more obnáša. Pošli nám preto CVčko a možno práve Ty sa staneš ďalším lovcom :-).

Čo by bola Tvoja náplň práce?

Práve túto otázku, by si si mal/a vedieť zodpovedať, ešte pred tým ako si k nám zašleš svoj životopis... ale teda, trošku napovieme:

• komplexná agenda v rámci obsadzovania pozícií
• tvorba kreatívnej inzercie
• príprava pracovných zmlúv, dodatkov a administratíva spojená s celým
zamestnaneckým cyklom
• onboarding/offboarding zamestnancov
• spolupráca v rámci hiringu s inými oddeleniami
• práca na HR projektoch
• ...a mnoho iného :-)

Čo od Teba očakávame?

• 5 ročné skúsenosti s Recruitingom sú podmienkou
• aby si bol dynamický človiečik, ktorý sa len tak ľahko nezľakne rýchlych
zmien a rôznych stresových situácií
• schopnosť organizovať veľký objem práce
• silné komunikačné schopnosti (slovom aj písmom)
• angličtinu na komunikatívnej úrovni
• veci ako ľudskosť, odvaha, samostatnosť a dôveryhodnosť Ti nie sú cudzie

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov ♥

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis cez túto stránku a dozvieme sa o Tebe viac. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Výberové konanie pozostáva z dvoch kôl :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4037877  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac