Špecialista zákazníckej podpory s poľským jazykom

Dedoles s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac(záleží od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Znasz dobrze język polski? Interesująca praca czeka właśnie na ciebie! Kto się nie zgłosi, nie zarobi.

Poď k nám do nášho tímu zákazníckej podpory v Dedoles, kde môžeš využiť svoje jazykové znalosti na 110%.

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý bude svojím prístupom a náladou podporovať nie len dobrú atmosféru v tíme, ale hlavne zvyšovať zážitok z nákupu u našich zákazníkov :)

Čo ťa čaká na pozícii špecialista zákazníckej podpory ?

Ide najmä o písomnú komunikáciu v poľskom jazyku, čiže je potrebná naozaj expertná úroveň gramatiky a štylistiky. V prípade, že sú vyriešené všetky požiadavky v poľskom jazyku, určite je tu možnosť vypomôcť aj so slovensky hovoriacimi zákazníkmi a tak odbremeniť kolegov od ich úloh.

Samozrejme, každý ďalší jazyk je vítaný. Veď predsa sme jeden tím! :-)

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov.

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis cez túto stránku a dozvieme sa o Tebe viac.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše životopisy budeme starostlivo posudzovať. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Expert (C2)

  • poľský jazyk ako materinský jazyk alebo expert je podmienkou (písomne aj ústne),
  • každý ďalší jazyk je veľká výhoda :-)
  • zodpovednosť,
  • prozákaznícky prístup,
  • komunikatívnosť,
  • logické myslenie,
  • odolnosť voči stresu,
  • tímovosť.

Dedoles je neustále sa rozrastajúci e-shop s originálnymi, veselými produktami. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov po celej Európe, presnejšie už v 20 európskych krajinách. Večne dobre naladený Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dedoles, s. r. o.
Za Koníčkom 14
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Grísniková
E-mail: poslať životopis
ID: 4033114  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac