Linux server admin

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš Dedoles rastie, a s tým aj množstvo aplikácii a toolov, ktoré využívame. To ide ruka v ruke s rozširovaním infraštruktúry. Základnú Linux platformu máme, no treba ju upratať, určite veľa veľa optimalizovať, ideálne aj automatizovať.

Hľadáme človeka, čo sa nezľakne nášho punku a bude si s ním vedieť poradiť. Práce je tu dosť a určite rôznorodej, no nejde nám o kvantitu ale kvalitu.

Ak to vnímaš ako nový challenge, si tu správne :)

Budeš primárne zodpovedný za:
- inštaláciu konfiguráciu a správu Linux serverov
- správu virtualizačnej platformy Proxmox
- správa a konfigurácia Ceph clustrov
- správa HAProxy

Chceš o našom prostredí vedieť viac? Tak neváhaj a pošli svoje CV.

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Ak budeš spĺňať predpoklady na pozíciu, kontaktuje ťa naša IT recruiterka Betka. Ďalšie kolo prebieha online cez videohovor spolu s našich CTO Romanom a Tomášom s Operations

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

-prax so správou Linux serverov

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4021188  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac