Technický pracovník so zlatými ručičkami

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej Dedoles rodiny hľadáme kolegu, ktorý má ako sa vraví "zlaté ručičky", ale nebojí sa si ich zašpiniť. Dedoles rastie, stále sa u nás niečo deje, sťahujeme priestory, objednávame nové nábytky, a tak, vždy niečo..

Čo si máš pod tým vlastne predstaviť? Hľadáme firemného handyman-a ktorí sa nezľakne ničoho. Ale pre lepšiu predstavu, uvediem pár príkladov. Čoskoro budeme sťahovať naše priestory, ako aj kancelárske tak aj skladové, a šikovné ruky sa nám zídu či už pri sťahovaní, skladaní nábytku, uťahovaní nejakých šróbikov a šróbičiek, a podobných vecí, ktoré sa vyskytnú.

Pomimo sťahovania by tvoja práca zahŕňala nasledovné:

• Pravidelná starostlivosť o firemný majetok a zariadenia ( hlavne v sklade regále, čistiaci stroj).
• Drobné servisné práce.
• Letná a zimná údržba zvereného objektu.
• Údržbárske práce.
• Spolupráca s facility managerom na potrebných revíziách.
• Spolupráca s BOZP technikom na implementácii potrebných úprav/opráv.
• Pomoc office asistentom pri vybavení kancelárií a kancelárskych zariadení.
• Pomoc IT oddeleniu pri riešení technických problémov.

Ak sa nebojíš práce, a si ten typ "idem - riešim", tak neváhaj a posielaj svoje CV.

Tvoje pracovné miesto bude v Senci, ale to neznamená, že cez deň neotočíš Bratislavu, či Pezinok (samozrejme auto je k dispozícii).

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Čakajú Ťa 2 kolá pohovorov. 1.kolo so mnou (Zuzkou - HR) a 2. kolo s Facility managerom Ivanom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technicky zmýšľajúci
- zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- prax aspoň 2 roky
- vodičský preukaz sk. B (podmienka)

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4011831  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac