IT Technik

Dedoles s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac(v zavislosti od skúseností), plus príplatok za aktívnu aj pasívnu pohotovosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Skúsil si to vypnúť a zapnúť?"

Vieš o čom píšem? Ak áno, hľadáme práve Teba. Technicky zdatného človeka, ktorý okrem rozmotávania káblov vie kolegom pomôcť s inštaláciou počítača, nastavovaním emailového klienta a rôznou ďalšou podporou pre kolegov v kanceláriách, sklade, či kioskoch.

Ak si sa v nadpise našiel a zaujal Ťa, určite vieš čo táto pozícia všetko obnáša, ja to ale pre istotu ešte zhrniem:

- inštalácia nových zariadení a správa PC (antivírus, Microsoft Office, prípadné hardvérové poruchy),
- zapájanie a spravovanie techniky (tlačiarne, skenery),
- správa sieťových a lokálnych zariadení, dohľad nad sieťou a dohľad nad správou servera,
- dohľad nad funkčnosťou informačných systémov spoločnosti a s tým súvisiaca komunikácia s dodávateľmi.
- dohľad nad funkčnosťou dochádzkového systému,
- správa emailových kont,
- zabezpečenie a kontrola zálohovacích procesov.

A posledná vec, keďže naše kancelárie, sklady a kiosky sa tiahnu od Bratislavy až po Košice, hľadáme človeka, ktorý je časovo a priestorovo flexibilný. Čo to pre Teba znamená?

Tvojim sídlom bude Pezinok, Senec aj Bratislava, podľa potreby a dohody s kolegami.

Zároveň by si mal byť ochotný držať každý tretí týždeň pohotovosť (od pondelka do nedele, do 22:00). Prečo? Lebo stať sa môže čokoľvek (určite to sám dobre vieš) a naše sklady a kiosky usilovne rozdávajú radosť našim zákazníkom, každý deň až do večera. Taktiež Ťa určite čaká zopár služobných ciest, hlavne pri otváraní nových kioskov (možno aj v ČR).

Ak si dočítal až sem a stále si presvedčený, že toto je to pravé pre teba, tak neváhaj a pošli mi svoje CV, tvoji kolegovia sa Ťa už nevedia dočkať.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Čakajú Ťa 2 kolá pohovorov. 1.kolo so mnou (Zuzkou - HR) a 2. kolo s tvojím nadriadeným a kolegami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

Dedoles je neustále sa rozrastajúci e-shop s originálnymi, veselými produktami. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov po celej Európe, presnejšie už v 20 európskych krajinách. Večne dobre naladený Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dedoles, s. r. o.
Viničnianska cesta 19
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Kaššaiová
E-mail: poslať životopis
ID: 4011831  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac