Staň sa predajcom v kiosku Dedoles v Bratislave

Dedoles s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie + prémie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš Dedoles a naše veselé ponožky a bielizeň?
Ešte nie?

Pozri si naše portfólio na stránke www.dedoles.sk a určite si ich zamiluješ!
Potrebujeme šikovných ľudí na TPP, ktorého baví komunikácia so zákazníkmi a dokáže spraviť z nákupu ponožiek príjemný zážitok.

Kiosky už máme v Bratislave otvorené a predtým ako začneš predávať Ťa dôsledne zaškolíme.
Pracovná doba je vždy podľa otváracích chodín konkrétneho nákupného centra kde máme Kiosk.
Potrebujeme niekoho, kto bude naše produkty predávať s úsmevom na tvári a koho to bude naozaj baviť a tešiť. Vieš si zarobiť aj nejaké tie peniažky navyše z obratu. Čo poteší viac? :)

Ozvi sa nám a my sa budeme tešiť na stretnutie s Tebou.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Príjemný človiečik, ktorého baví komunikácia so zákazníkom a predaj :) To ostatné Ťa naučíme.

Dedoles je neustále sa rozrastajúci e-shop s originálnymi, veselými produktami. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov po celej Európe, presnejšie už v 20 európskych krajinách. Večne dobre naladený Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dedoles, s.r.o.
Viničnianska cesta 19
90201 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Kocmálová
E-mail: poslať životopis
ID: 3967500  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac