Systémový a Lean procesný špecialista

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej DEDOLES rodiny hľadáme kolegu, ktorý dokáže zefektívňovať a štandardizovať logistické procesy v rýchlo rastúcej slovenskej spoločnosti. Náš biznis je zameraný primárne na B2C, s malým pomerom B2B. Ak si myslíš, že si ten správny človek, ktorý nám pomôže zefektívniť našu logistiku, tak neváhaj a pošli svoje CV.

Tvojou náplňou práce bude:

- zvyšovanie kvality v logistických procesoch, ako aj procesoch kontrol kvality,
meranie, vyhodnocovanie, návrh a implementácia procesov v logistike,
vytvorenie a udržiavanie databázy baliacich predpisov v interných procesov, v externých procesoch s dodávateľmi a externých procesoch so zákazníkmi,
- optimalizácia a vytváranie baliacich predpisov s ohľadom na interné procesy (regály, vozíky, BOZP, ergonómia...), automatizáciu a externé procesy (kontajner, europaleta, náves....),
komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami pri optimalizácií a vytváraní baliacich predpisov,
- komunikácia a spolupráca s produktovým oddelením pri optimalizácií a vytváraní baliacich predpisov, nových a plánovaných produktov
- plánovanie implementácie procesných zmien a nových procesov,
- dodržiavanie plánu pri nových projektoch ako aj pri implementácii procesných zmien,
- vyhodnocovanie merateľných ukazovateľov pôvodných procesov a novo plánovaných procesov,
- odstraňovanie úzkych miest v logistických procesoch,
- zadefinovanie meraní procesov,
- zabezpečenie dodržiavania štandardov BOZP,
- automatizácia procesov v sklade,
- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami.

Vašu prácu Vám budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budete mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Informácie o výberovom konaní

2 kola pohovorov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

- anglický jazyk C1,
- min. 2 ročné skúsenosti na pozícií zaoberajúcej sa prácou z baliacimi predpismi,
- skúsenosti s nastavovaním logistických procesov, nastavovaním a zakresľovaním procesov, smernicami, štandardizáciou, layout-ami a vizualizáciami 5S a BOZP – výhodou,
- MS Office – Outlook, Teams, Excel, Word, Powerpoint ... – pokročilý,
- Znalosť systémov ERP, WMS, LEAN, Six sigma, JIT, Kaizen, Layout, PFEP, Vyvažovanie zdrojov, Štandardizácia, VSM, Analýza tokov, TOC, MTM – výhodou

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3963248  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac