Treasury Clerk

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacminimálna mzda od 800€ btt/mesiac, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančné oddelenie v Dedoles sa rozrastá a nám chýba do tímu človek, ktorý bude mať na starosti bankové platby.

Ak si pedant, ktorého baví hrabať sa v číslach, platbách a účtoch, tak si náš človek!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- párovanie bankových výpisov,
- dohľadávanie neidentifikovaných a automaticky nezlikvidovaných platieb,
- kontrolovanie bankových úhrad a úhrad prostredníctvom platobných brán,
- dohľadávanie a overovanie došlých platieb podľa požiadaviek support oddelenia.

Ak ti je jasné, čo by si robil a našiel si sa v tom, čakáme na tvoje CV! :)

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme precízneho, zodpovedného človeka, ktorý dokáže logicky uvažovať a flexibilne pracovať :)

Výhodou je znalosť anglického jazyka, a podmienkou:
- znalosť práce a orientácie v internetbankingu a platobných bránach.

Zaboduješ ak si komunikatívny, proaktívny a samostatný :)

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3947083  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac