Chceš predávať veselé produkty Dedoles? (Trenčín)

Dedoles s.r.o.

Miesto práce
Belá 7271, 911 01 Trenčianska Turná, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
875 EUR/mesiacTPP: Trojzložková mzda - fix 875 Eur/brutto, osobné ohodnotenie (50-100 Eur) Brigáda: 3,8 Eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš Dedoles a naše veselé ponožky či bielizeň? Ešte nie? Pozri si naše portfólio na stránke www.dedoles.sk a určite si ich zamiluješ!

Otvárame ďalšie kiosky a potrebujeme šikovných ľudí na trvalý pracovný pomer a brigádu, ktorých baví komunikácia so zákazníkmi a dokážu spraviť z nákupu našich produktov príjemný zážitok. :)

A teraz pár faktov:

Kiosk sa bude nachádzať v nákupnom centre Laugaricio a predávať v ňom budeme práve naše veselé ponožky a spodnú bielizeň.
Otvorenie kiosku je plánované na 28.08.2020.
Pracovná doba je podľa otváracích hodín nákupného centra - od 09:00 do 21:00 (pracovné dni), 9:00-21:00 cez víkend.
Potrebujeme niekoho, kto bude naše produkty predávať s úsmevom na tvári a koho to bude naozaj baviť a tešiť. Vieš si zarobiť aj nejaké tie peniažky navyše z obratu. Čo poteší viac :)
Na kiosk hľadáme 2 ľudí na TPP a 4 ľudí na dohodu o brigádnickej práci študenta, prípadne skrátený úväzok.

Ozvi sa nám, tešíme sa na stretnutie. ♥

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Príjemný človiečik, ktorého baví komunikácia so zákazníkom a predaj :-) To ostatné Ťa naučíme.

Dedoles je internetový obchod s originálnymi produktami s pridanou hodnotou, ktoré predávame do viac ako 10 európskych krajín.

V Dedolese pracuje tím mladých ľudí, ktorí kráčajú za veľkou víziou. Máme špeciálny vizuálny štýl produktov a vlastnú značku oblečenia Dedoles.

Viac info o nás na http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dedoles, s.r.o.
Viničnianska cesta 19
90201 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Kocmálová
E-mail: poslať životopis
ID: 3930603  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 875 EUR/mesiac