IT koordinátor pre vývoj webov Dedoles

Dedoles s.r.o.

Miesto práce
Cukrová 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše weby sú veľmi dôležitým prvkom nášho biznisu, pretože to je prostredie, kde naši zákazníci môžu nájsť naše originálne produkty a nakupovať ich. Aktuálne hľadáme koordinátora vývoja, zodpovedného za chod nášho e-shopu:

- nastavovanie cieľov,
- koordináciu úloh interných a externých programátorov (zadávanie úloh, spätná väzba, testovanie, implementácia),
- vymýšľanie noviniek,
- spracovávanie úloh z celej firmy,
- prioritizácia a krízový manažment v prípade problémov na stránke.

Okrem správy webov Dedoles pre všetky krajiny, v ktorých pôsobíme, sa aktuálne pracuje aj na príprave stránky pre našu značku Good Mood, kde budú v predaji naše produkty najmä pre veľkoobchodných partnerov. Projektov a námetov na zlepšenie je dosť, tak sa neváhajte prihlásiť :)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300-1600 Eur/brutto

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci už niekoľko rokov. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Hľadáme technicky zdatného človeka so skúsenosťou so správou e-shopu a riadením projektov s praxou min. 3 roky.
- nemusíš vôbec vedieť programovať, stačí, že budeš rozumieť tomu, ako to má vyzerať a svoj tím zmanažuješ tak, aby bol web rýchlo a kvalitne pripravený pre našich zákazníkov :)
- milý, priateľský typ, čo nám sadne do tímu
- zodpovedný a spoľahlivý so zmyslom pre detail

Dedoles.sk - Creative fashion destination. Dedoles je internetový obchod s originálnymi produktami s pridanou hodnotou, ktoré predávame do 7 európskych krajín. Dedoles má rád prírodu, umenie, pozitívne myslenie a radosť zo života.

V Dedolese pracuje tím mladých ľudí, ktorí kráčajú za veľkou víziou. Máme špeciálny vizuálny štýl produktov a rozbiehame vlastnú značku oblečenia GOOD MOOD. Pôsobíme na SK, CZ, HU, RO, DE, AT a PL trhu.

Viac info o nás na http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dedoles, s. r. o.
Za Koníčkom 14
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Šindlerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3782099   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300-1600 Eur/brutto