Linux Server Admin

Dedoles, s.r.o.

Karadžičova 8, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000€ btt/mesiac (záleží od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného systemáka, ktorý sa postará o našu virtualizačnú platformu, virtuálne aj baremetal servery a niektoré služby bežiace na nich.

Tvojou úlohou bude hlavne:

- inštalácia, konfigurácia, správa, aktualizácia a zabezpečenie serverov,
- správa virtualizačnej platformy,
- nastavovanie monitoringu (Zabbix) pre toto prostredie,
- príprava a údržba dokumentácie prostredia,
- komunikácia s vývojármi a dodávateľmi,
- vylepšovanie a rozvoj prostredia.

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a k tomu ešte:

- skvelý office pri nových Nivách,
- zamestnanecké zľavy na naše veselé produkty,
- Employee Assistance Program - finančné a psychologické poradenstvo,
sick days,
- extra deň voľna pri sobáši a narodení dieťaťa,
- knižnicu a ďalšie iné :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Linux - Pokročilý
Kernel Virtual Machine (KVM) - Mierne pokročilý
Docker - Mierne pokročilý
GIT - Mierne pokročilý

Čo od teba budeme určite očakávať?:

- pokročilá znalosť správy Linuxov, skriptovanie
- skúsenosti s virtualizáciou na báze KVM/Qemu
- základné skúsenosti s Docker alebo Podman
- znalosť princípov high availabily a schopnosť pretaviť ich do riešení
- základná znalosť sieťových technológií (routing, switching)
- používateľská znalosť git

Čo nás poteší?

- znalosť Ceph (cephadm)
- skúsenosti s Prometheus

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4429057  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac