Manažér vývoja (Web, ERP, BI) (Ref: B)

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacod 3000€/brutto (záleží od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálnemu development tímu o veľkosti 20 ľudí, chýba líder. Preto do IT tímu hľadáme skúseného manažéra, ktorý prevezme zodpovednosť za vývoj našich systémov (web CMS, ERP a BI). Vývoj systémov si riadime čiastočne interne za pomoci programátorov, analytikov, testerov, či koordinátorov, ale pracujeme aj s externými partnermi, ktorí nám systémy dodávajú. Pozícia reportuje priamo riaditeľovi IT.

Tvojou úlohou bude:

- Vedenie vývojových tímov spolu s tím lídrami daných oddelení,
- podieľanie sa na raste a rozvoji celého tímu,
- navrhovanie a podieľanie sa na definovaní celkovej IT stratégie,
- kontrolovanie dodržiavania dohodnutej stratégie,
- riadenie a rozvíjanie spolupráce s hlavnými dodávateľmi,
- zodpovednosť za vývoj, implementovanie a rozvoj kľúčových systémov,
- analyzovanie požiadaviek interných zákazníkov a hľadanie vhodných riešení,
- spolupráca s ostatnými manažérmi a tímami (DevOps),
- spoluúčasť na tvorbe IT architektúry.

Ak si myslíš, že táto pozícia je pre teba tá pravá, tak neváhaj a zašli nám tvoj životopis.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

4

Tešíme sa na rozhovor s tebou, ak máš/ si:

- 5-ročné skúsenosti s riadením ľudí,
- 3-ročnú skúsenosť s prácou v e-commerce a v oblasti IT,
- znalosť programovacích jazykov,
- skúsenosť s komplexným projektovým riadením,
- komunikačné a organizačné schopnosti,
- spoľahlivý/á a dôsledný/á,
- zodpovedný/á, flexibilný/á.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4074630  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac