Montážny pracovník

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 273, 017 01 Považská Bystrica
Od 11,95 EUR/hod.11,95 - 13,95 EUR/hod. Mzda na živnosť, možnosť práce na na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre pracovníka v rámci montáže, inštalácie dverí a ich funkčných prvkov, manipulácie a balenia.

- Mesačný BONUS – 100 eur ( variabilná zložka )
- 13-ty plat ( výška mesačného platu – na konci roka pre zamestnancov )
- Pracovný odev (údržba + čistenie), náradie
- príplatky za sťaženú prácu platí iba pre zamestnancov
- Jendozmenná prevádzka ( 6:00 – 14:30 )

Životopisy poprosím zasielať na emailovú adresu: [email protected]. Oslovíme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Zahraničná spoločnosť, pôvodom z Belgicka zaoberajúca sa výrobou priemyselných dverí z ocele.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3870814  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11,95 EUR/hod.