Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Lakovník Belgicko mzda od 4000 € - 4500 €

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 4 000 EUR/mesiacMzdové podmienky: - Priemerná mesačná fakturácia: 4 000 EUR -4500 EUR - Možnosť prenajať si izbu za rozumnú cenu spolu s ďalšími Slovenskými kolegami blízko spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zručného pracovníka v oblasti lakovania, prípravy striekania, samotného striekania plechových dverí, prípadne jednoduchej montáže ako aj iných nevyhnutných služieb súvisiacich s hlavnou podnikateľskou aktivitou zamestnávateľa – výroba a montáž oceľových dverí, manipulačných paliet, manipulačných vozíkov a iných výrobkov. Hľadáme výlučne živnostníkov pre našu spoločnosť v Belgicku. Je tu možnosť prenajať si izbu v modernom dome spolu so svojimi Slovenskými kolegami za rozumnú cenu. Pracujete za hodinové sadzby (priemerná mesačná fakturácia je 4 000 EUR - 4500 EUR, ktorá sa však môže zvýšiť). Kandidáti musia ovládať angličtinu.

Mzdové podmienky:

- Priemerná mesačná fakturácia: 4 000 EUR -4500 EUR
- Možnosť prenajať si izbu za rozumnú cenu
spolu s ďalšími Slovenskými kolegami blízko
spoločnosti.

Poprosím o zasielanie životopisov v slovenskom a anglickom jazyku na email: [email protected], alebo kontaktovať na tel. čísle 0903 904 316

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo/strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, E

Počet rokov praxe

1

Zahraničná spoločnosť, pôvodom z Belgicka zaoberajúca sa výrobou priemyselných dverí z ocele.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3694005  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac