23 EUR/hod.

Montážnik/montér Belgicko

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Celková mzda (brutto)
23 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre dvoch zručných pracovníkov v oblasti osádzania priemyselných dverí . Záujemci musia ovládať Anglický jazyk, výhodou sú skúsenosti s prácou v zahraničí. Hlavnou podnikateľskou aktivitou zamestnávateľa je výroba a montáž oceľových dverí, manipulačných paliet, manipulačných vozíkov a iných výrobkov. Hľadáme výlučne živnostníkov pre našu spoločnosť v Belgicku.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

23 Euro/hodina + príplatky

Salary =
- Hourly rate = 23 €/hr
- Must have driving license B
- Must speak English
- Prefer to have experience in installation abroad
- Must have own tools ( for first 2 months can be provided by Decran)

Surplus for driving license BE : 0.5 €/hr
Accomodation can be provided in house together with other Slovak people.

Poprosím o zasielanie životopisov v slovenskom a anglickom jazyku na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo/strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zahraničná spoločnosť, pôvodom z Belgicka zaoberajúca sa výrobou priemyselných dverí z ocele.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Decran - SK s.r.o.
Robotnicka 273
01701 Povazska Bystrica

Kontakt

ID: 3694005   Dátum zverejnenia: 6.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   23 Euro/hodina + príplatky